Nauczyciele i instruktorzy

Poznaj Music Inn Team

Wiedza jest ważna!

Przekazujemy ją w taki sposób, aby świadoma gra na instrumencie oraz komponowanie utworów sprawiało dużą przyjemność.
Maciej Otczyk Gitara, ukulele Szkoła muzyczna Music Inn Rumia
Mateusz Otczyk

Gitara, ukulele

Gitarzysta, aranżer, kompozytor. Od 10 lat nauczyciel instrumentu. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku instrumentalistka jazzowa.

Jan Jarecki

Piano

Pianista jazzowy, kompozytor i aranżer. Absolwent SM I i II st. w Lublinie, student Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. W. Nahornego i dra S. Jaskułke. Związany z trójmiejską sceną jazzową, działa również w projektach muzycznych na Lubelszczyźnie. Jest liderem JAH Trio, współpracuje z Teatrem Muzycznym w Lublinie oraz Adam Bartoś Quartet. Współpracując z Big Bandem AM miał okazję występować pod batutą prof. L. Kułakowskiego, dr A. Tomaszewskiej, J. Konopa i innych.

Grzegorz Lewandowski

Perkusja

Doświadczony perkusista i muzyk sesyjny. Absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Ireneusz Kaczmar

Bas , Bębny

Basista, kompozytor, aranżer. Członek zespołu Janusz Zdunek + Marienburg, Janusz Zdunek Ensemble + Kazik Staszewski. Bierze udział w projekcie
Kuby Kornackiego – Kanaan „Trzy sny”. Autor utworów formacji Da.kaa wykorzystanych jako ścieżka dźwiękowa w serialu telewizyjnym „Diagnoza”.

Tomasz Nikrant

Gitara

Granie na gitarze ma w naturze, gra od zawsze, czyli od ponad 25 lat. Wychowany na rock&rollu i bluesie, kocha także aranżacje Tommego Emmanuela. Nie wyobraża sobie dnia bez gitary, na koncie ma udział w nagraniu 3 płyt.

Anna Otczyk
Rytmika

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni na wydziale Rytmiki. Uczestniczka licznych warsztatów rytmicznych, organizowanych przez szkoły muzyczne w całej Polsce. Poza rytmiką pasjonuje się inżynierią dźwięku, street workout’em oraz musicalem.

Agnieszka Borowska

Wokal

Uzdolniona i wszechstronna wokalistka. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie skrzypiec, Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności Wokalistyka Jazzowa oraz Animacja Kultury z elementami Arteterapii. Uczestniczka licznych warsztatów, w tym wokalno-dyrygenckich oraz teatralnych.

Aleksandra Wiśniewska

Flet poprzeczny i flet prosty

Absolwentka fletu poprzecznego na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Interesuje się muzyką dawną oraz grą na instrumentach historycznych, obecnie kontynuuje studia w zakresie gry na flecie barokowym. Swoje umiejętności pogłębiała także na kursach muzycznych w kraju i za granicą oraz w trakcie półrocznych studiów we Francji. Ma doświadczenie zarówno w grze orkiestrowej, jak i zespołowej. Ceni sobie twórcze i wszechstronne podejście do muzyki, a dzielenie się nią z innymi to dla niej radość.

Poznaj nas osobiście – czekamy na kontakt od Ciebie!

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń!